sprintus - profesionální úklidová technika...

bezpečnostní vysavače, odsávání vody, úklidová technika

SPRINTUS

špičkový německý výrobce profesionálních vysavačů a úklidové techniky nejen pro stavbu, průmysl a komerční prostory...

PROČ VYBRAT SPRINTUS?

BEZPEČNOSTNÍ VYSAVAČE CraftiX řady M

Pro nebezpečný prach třídy M s automatickým čištěním filtru a rozšířeným výstražným systémem. Dřevěný prach, prach z barev nebo jiný prach – dva bezpečnostní vysavače CraftiX 35 M a 50 M pohltí nebezpečný prach třídy M dříve, než se dostane do dýchatelného vzduchu. Díky standardnímu antistatickému vybavení jsou dva M bezpečnostní vysavače ideální pro odsávání velkého množství jemného prachu přímo na elektrickém nářadí.

U dvou modelů CraftiX prachové třídy M je sací výkon monitorován výstražným zařízením. Po nastavení nejmenšího průměru použitého v sacím postroji je uživatel upozorněn akustickým a vizuálním signálem, pokud není dosaženo požadovaného průtoku vzduchu. Tím se zabrání zvýšenému znečištění dýchatelného vzduchu prachem. Elektrické nářadí lze zapojit přímo do vysavače díky integrované zásuvce. Díky automatickému zapínání a vypínání se vysavač automaticky spustí nebo zastaví se zpožděním 5 sekund.

ODČERPÁVÁNÍ VODY VYSAVAČEM N51/1 KPS

Odčerpávání vody po povodních nebo poruchách vodovodního řadu, mytí plochých střech, sanitace jezírek nebo bazénů a další úklidové práce. N 51/1 KPS se svým objemem nádoby 50 litrů je ideální pro náročné profesionální použití. Integrované čerpadlo s průtokem až 14 000 litrů za hodinu lze přímo připojit k elektrické zásuvce vysavače. Filtrační síť zabraňuje vnikání listí, dřeva a menších předmětů do nádoby a zabraňuje ucpání. Filtrační síť lze pohodlně vyprázdnit pomocí robustního zipu. Odpadní voda je kontinuálně odváděna z kontejneru dodávanou 10 m hadicí na odpadní vodu.
C-trubkové připojení hadice odpadní vody je standardizované velikosti, která se hodí i pro hadice hasičů a technické záchranné služby (THW). N 51/1 KPS lze použít i jako běžný vysavač a dosahuje sacího výkonu 230 mbar.

BEZPEČNOSTNÍ, SPECIÁLNÍ, STANDARDNÍ VYSVAČE A ÚKLIDOVÁ TECHNIKA - TO JE SPRiNTUS

Přijďte si k nám vyzkoušet osobně produkty SPRiNTUS CRAFTiXN51/1KPS, Floory, ERA TEC a Medusa.

Více informací najdete na stránkách SPRiNTUS.eu. V případě zájmu o techniku SPRiNTUS nás neváhejte kontaktovat.